Streekproducten
-
Witloofkonfijt
Ingrediënten: 66% groenten, 33% witte suiker en specerijen.
Meer info€ 4,90 -
Koolzaadmayonaise 260g
Deze goudgele mayonaise is gemaakt met 77 % koud geperste koolzaadolie, eigeel, mosterd, azijn en kruiden.
Meer info€ 5,50 -
Koolzaadolie 37 cl
Een verrassend lekkere én gezonde toets voor uw frisse slaatjes, vinaigrettes of zelfs tijdens het stoven van je groenten. De zachte smaak van koud geperste koolzaadolie geeft een subtiele tint aan je bereidingen, zonder die overheersende oliesmaak het gerecht domineert.
Meer info€ 5,50 -
Koolzaadtartaar 260g
Deze koolzaadtartaar is gemaakt met koudgeperste koolzaadolie en op smaak gebracht met daslook en zilveruitjes.
Meer info€ 5,50 -
Appelthee 100 g
Zeer geurige zoete appelthee op basis van gedroogde stukjes Jonagoldappels, samen met andere kruiden voor een optimale smaak.
Meer info€ 5,70 -
Honing-mosterd dressing 37 cl
De honing-mosterd dressing van Hof ter Vrijlegem is ideaal voor gebruik op een slaatje, bij mosselen of op een sneetje kaas met een geroosterde boterham.Meer info€ 5,70 -
Hoegaardse mumbollen
Ingrediënten: suiker, mentextract, kandijsuiker, boter
Meer info€ 6,00 -
Honingmosterd 210g
Mosterd is pittig van smaak, maar de honing maakt hem zacht. De mosterd heeft een mooie textuur en volle smaak. Ideaal voor bij een stukje kaas, vlees, bier of bereiding.
Meer info€ 6,00 -
Biekeskorf zomerhoning 250g
Onze zomerhoning is een mengeling van acacia, tamme kastanje, linde en zomerbloemen. Zomerhoning is geel tot lichtbruin Meer info€ 6,20 -
Perenadvocaat 5 cl
Deze perenadvocaat wordt gemaakt op basis van alcohol gestookt uit een distillaat van peren (14° alc.).
Meer info€ 6,20
